Ancor
(093) 130 33 30
Школа балету в Києві для дітей і дорослих

Школа балету в Києві для дітей і дорослих

Міжнародна мережа шкіл балету для дітей віком від 2 до 14 років. Це найбільша мережа дитячих шкіл балету в світі. На сьогоднішній день, успішно функціонують вже більше 100 філій. Ми працюємо за унікальною запатентованою методикою «Балет і казка», яка схвалена міністерством освіти і науки.

Балетна школа в Києві оснащена згідно високих стандартів і вимог до балетних класів. Професійне покриття для підлоги і верстати, виготовлені спеціально для дітей за індивідуальними розмірами, допомагають в освоєнні класичного танцю (балету). Спеціалізований інвентар, іграшки ручної роботи та авторські меблі, створюють затишок в нашій студії танців в Києві.

Lil Ballerine - это:

Lil Ballerine - це:

 • Фізичний розвиток вашої дитини

  Балет сприяє фізичному розвитку, а хореографія виховує в дитині відчуття ритму, прищеплює дисципліну і хороші манери.

 • Досвідчені викладачі

  З вашою дитиною буде працювати професіонал зі сценічним досвідом. всі викладачі проходять постійне навчання та переатестацію.

 • Спеціальна методика

  Заняття проходять за затвердженою програмою «Балет і казка», яка розроблена відповідно до фізичних, вікових та психологічних особливостей розвитку дітей різного віку.

 • Регулярні заходи

  Підтримуємо атмосферу свята і казки в школі балету. На дітей чекають регулярні виступи і цікаві заходи.

Ancor

Контакти

Школа балету для дітей та дорослих Lil Ballerine відкрита для всіх бажаючих з 2 років з будь-яким рівнем фізичної підготовки, але з бажанням вчитися мистецтву балету!

+38 (093) 130 33 30 Київ, вул. Василя Липківського, 16г

Facebook Instagram